Jaunumi

Ziņo:
Brainstorm news feed
“Prāta Vētra” uzstāsies šovā “Supernova” un “Zelta Mikrofona” apbalvošanas ceremonijā.

Aizvadītajās brīvdienās noslēdzās grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” pirmo biļešu tirdzniecība par īpašo akcijas cenu - 21 eiro. Šobrīd biļetes uz grupas koncertiem Jelgavā, Ventspilī, Valmierā un Rīgā  ir pieejamas nākamājā cenu kategorijā - 25 eiro. 

Pircēju lielā atsaucība biļešu tirdzniecības pirmajās dienās radīja tehnisku aizķeršanos www.eKase.lv. “Prāta Vētra” saka paldies kompānijai “Skynet” par ieguldītajiem spēkiem sistēmas darbības nodrošināšanā un atvainojas līdzjutējiem par radītajām neērtībām.

Kā arī atgādinām, ka eKase.lv jau ir iespēja iegādāties Berlīnē ierakstīto grupas albumu “7 soļi svaiga gaisa” iepriekšpārdošanā. Katram albuma pircējam dāvanā jaunais singls “Ziemu apēst” mp3 formātā. Turklāt, izvēloties albumu saņemt kādā no “DPD Paku Bode” vietām visā Latvijā, tā piegāde ir bez maksas un pircēji to saņems pirmie - dienu pirms albuma oficiālās iznākšanas.

Savukārt šo svētdien, 22. februārī, “Prāta Vētru” varēs dzirdēt Latvijas Televīzijas šova Supernova fināla tiešraidē ar aktuālo dziesmu “Ziemu apēst”, bet jau nākamajā otrdienā, 24. februārī – Latvijas mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons”.

eKase darbojas pilnā režīmā!

Urrā! eKase darbojas pilnā režīmā! Iespēja iegādāties biļetes par EUR 21 pagarināta līdz sestdienai, 14.02. ieskaitot.

 Šovakar viss būs kārtībā.

Vakar pieprasījums pēc koncerttūres biļetēm pārsniedza mums pieejamās serveru jaudas. Darām visu, lai atjaunotu normālu eKase darbību. Šovakar viss būs kārtībā. Pa to laiku dziesmas "Ziemu apēst" videoversijai ir vairāk nekā 62 000 skatījumu. Tas ir mūsu rekords!

Cube – web dizains un izstrāde string(2) "ja"