Jaunumi

Ziņo:
Brainstorm news feed
“Prāta Vētra” nosauc albuma iznākšanas datumu   un publisko dziesmas “Ziemu apēst” remiksus.

“Prāta Vētra” albums “7 soļi svaiga gaisa” iznāks otrdien, 19.maijā. Šobrīd albums jau pieejams iepriekšpārdošanā eKase.lv. un no 28.aprīļa – iTunes Latvija.

Kopš februāra albuma pirmais singls “Ziemu apēst” izpelnījies klausītāju atzinību, pabijis radiostaciju topu virsotnēs un piesaistījis arī vairāku elektroniskās mūzikas producentu uzmanību un, lūk, klausītājiem ir iespēja dzirdēt dziesmas remiksu 3 versijas. Tās veidojuši Tobu, Boyza II un Kashuks, kurš šogad saņēma Zelta Mikrofona balvu par gada labāko elektroniskās mūzikas albumu. Remiksa versijas ir noklausāmas un nopērkamas digitālajās mūzikas platformās iTunes, Spotify u.c., kā arī Ekase.lv.

Atgādinām arī, kaiegādājoties albumu “7 soļi svaiga gaisa” iepriekšpārdošanā eKase.lv un izvēloties albumu saņemt kādā no “DPD Paku Bode” vietām visā Latvijā, tā piegāde ir bez maksas un dod pircējiem iespēju to saņemt pirmajiem - dienu pirms albuma oficiālās iznākšanas, tātad – 18. maijā. 

    "Ziemu apēst" remiksi pieejami:

“Prāta Vētra” uzstāsies šovā “Supernova” un “Zelta Mikrofona” apbalvošanas ceremonijā.

Aizvadītajās brīvdienās noslēdzās grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” pirmo biļešu tirdzniecība par īpašo akcijas cenu - 21 eiro. Šobrīd biļetes uz grupas koncertiem Jelgavā, Ventspilī, Valmierā un Rīgā  ir pieejamas nākamājā cenu kategorijā - 25 eiro. 

Pircēju lielā atsaucība biļešu tirdzniecības pirmajās dienās radīja tehnisku aizķeršanos www.eKase.lv. “Prāta Vētra” saka paldies kompānijai “Skynet” par ieguldītajiem spēkiem sistēmas darbības nodrošināšanā un atvainojas līdzjutējiem par radītajām neērtībām.

Kā arī atgādinām, ka eKase.lv jau ir iespēja iegādāties Berlīnē ierakstīto grupas albumu “7 soļi svaiga gaisa” iepriekšpārdošanā. Katram albuma pircējam dāvanā jaunais singls “Ziemu apēst” mp3 formātā. Turklāt, izvēloties albumu saņemt kādā no “DPD Paku Bode” vietām visā Latvijā, tā piegāde ir bez maksas un pircēji to saņems pirmie - dienu pirms albuma oficiālās iznākšanas.

Savukārt šo svētdien, 22. februārī, “Prāta Vētru” varēs dzirdēt Latvijas Televīzijas šova Supernova fināla tiešraidē ar aktuālo dziesmu “Ziemu apēst”, bet jau nākamajā otrdienā, 24. februārī – Latvijas mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons”.

eKase darbojas pilnā režīmā!

Urrā! eKase darbojas pilnā režīmā! Iespēja iegādāties biļetes par EUR 21 pagarināta līdz sestdienai, 14.02. ieskaitot.

Cube – web dizains un izstrāde string(2) "ja"